Description

MERCEDES BENZ E CLASS Me Qera / For Rent

Eksploroni luksin dhe performancën me MERCEDES BENZ E CLASS të disponueshme me qira, një model i vitit 2014 i pajisur me veçori të avancuara dhe një motor të fuqishëm 2.0 Diesel. Ky automjet prestigjioz ofron një përvojë të qetë drejtimi, duke kombinuar elegancën me teknologjinë e fundit.

📌Jepet me qera

🚗 Mercedes Benz E-Class, një nga modelet më ekskluzive dhe elegante.

🌟 Ju mirëpresim në shërbimin tonë ekskluziv të makina me qera në Tiranë dhe Aeroportin e Rinasit! 🌟

✈️ Servis Aeroporti: Aeroporti i Rinasit është vetëm një telefonatë larg. Dorëzojini ose merrni makinen direkt në terminalin e aeroplanit.

🤝 Shërbim i Përkushtuar: Ekipi ynë i përkushtuar është këtu për të siguruar që çdo udhëtim i juaji të jetë një eksperiencë e paharrueshme.

🚙 Flota e Përditësuar: Makina moderne dhe të përditësuara për të siguruar udhëtimin tuaj me komoditet dhe siguri.

🌍 Zgjedhje të Pafundme: Nga kompaktet elegante deri te SUV-të për aventurat më të mëdha – ne kemi makinën e duhur për çdo udhëtim.

🎉 Ofertat Speciale: Për festat, pushimet, ose udhëtimet e shkurtëra, kemi ofertat më të mira për ju. Rezervoni tani dhe përfitoni nga çmimet e veçanta!

📞 Rezervoni Tani: Na kontaktoni sot për të siguruar makinën tuaj të preferuar. Udhetoni me stil, udhetoni me ne!

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍Rezervimi i automjetit tuaj të dëshiruar është i sigurt dhe i përshtatshëm përmes sistemit të rezervimeve online të Destinacioni.com. Informacioni juaj personal dhe i pagesës trajtohet me kujdesin maksimal për të siguruar një transaksion të sigurt

📍 Lokacionet Tona: Makinen mund ta merni ne Tirane ose Rinas ,ne varesi te diteve te rezervimit mund tua sjellim edhe ne destinacione te tjera!

  • Tirane
  • Aeroporti Ndërkombëtar i Rinasit

 

Jepet Me Qera / For Rent

🚘 Mercedes Benz E Class

⛽ Motorri 2.0 Diesel

💥Viti i prodhimit 2014

🚘 Ngjyre e Zezë

➡️ Kambio Automatike

🚙 5 Vëndëshe

 

📞Per rezervime contaktoni ne numrin tone te telefonit ne Whatsapp!