Description

Suite Me Qera Ditore ne Boge / Suite For Daily Rent in Boge

Short Term Rental Suite in Boge, Albania

Suite Me Qera Ditore në Boge

Eksploroni bukurinë e zonës së Bogës duke qëndruar në një Suite të ofruar për qira ditore.

 1. Pozicioni dhe Pamjet:
  • Suita ndodhet në një vendndodhje privilegjuar me pamje të mrekullueshme të maleve dhe natyrës së pasur.
  • është dizajnuar me kujdes për të ofruar një ambient të ngrohtë, duke përfshirë interiere të përzgjedhura dhe komoditete moderne.Suita është e pajisur me të gjitha pajisjet dhe shërbimet e nevojshme për një qëndrim të këndshëm dhe të relaksuar.Përjetoni ajërin e freskët të Boge duke shijuar kafën tuaj në terasën ose ballkonin e ofruar nga suita.

 Explore the beauty of the Boge area by staying in a Suite available for daily rent.

 1. Location and Views:
  • The suite is situated in a privileged location with breathtaking views of the mountains and rich nature.
  • Suitable for 2 people ,1 Bathroom ,Double bad,Minibar,Fire place
  • Explore the fresh air of Boge by enjoying your coffee on the terrace or balcony offered by the suite.
  • Destinacioni.com offers attentive service and a dedicated team ready to fulfill any request

                     Esplora la bellezza della zona di Boge soggiornando in una suite offerta per il noleggio giornaliero.

La suite si trova in una posizione privilegiata con una splendida vista sulle montagne e sulla ricca natura.

La suite è stata accuratamente progettata per offrire un ambiente accogliente, incorporando interni selezionati e comfort moderni.

Staying in the Suite is a real escape from reality!
Suitable for 2 people
available
• 1 Bathroom 🛁
• Double bed 🛌
•Minibar
•Indoor bathtub - Mountain View 🏞️
•Fireplace 🔥
•Balcony on Nature 🗻
BOOK NOW!

Price / Çmimi:

Sunday – Thursday | E diele – E enjte  170€ / night 

Friday & Saturday  | E premte & E shtune  200 / night